7 Mayıs 2007 Pazartesi

Doğum yapan bayanlar arasında enteresan bir samimiyet de doğuyor aynı zamanda.Bir taşta iki kuş yani,hem çocuk hem de yeni arkadaş.Birbirlerini hiç tanımıyorlar mesela doğumdan önce,koridorda birbirlerinin yüzüne bakmadan geçip gidiyolar hatta biri diğerine çelme takıp yere yuvarlayabilir o derece gıcık da olabilirler aynı anda .Ama sonra çocuk doğunca bütün kadınlar kanka,bunların arasında gizli bir örgütlenme mi var nedir ? Yan masadaki arkadaş mesele en yakın örnek, diğer doğum yapan arkadaşı her sabah uğruyor mesela bu arkadaşın yanına diyor ki "Oğlum kustu dün akşam", o da ona diyor ki "Benim oğlum da kakasını yaptı".Daha neler neler ? Bir şenlik havası,bir bayram sevinci Allah artırsın gözüm yok gerçekten.
Dönüşüm muhteşem olacaktı güya,Haydarpaşa'nın merdivenlerinden İstanbul'a bakar gibi bakmıştım monitöre "Ulan blogger sen mi büyüksün ben mi ?" bile demiştim.Şu halime bak!

6 yorum:

simiole paris carnet dedi ki...

bitkisel, buraya yine kis geldi.

bitkisel dedi ki...

Eldivenlerinin tekini çıkartıp atanların vay haline o zaman :)

aslında.. dedi ki...

dönmene sevindim yazılarını merakla bekleyenlerdenim..

indis l. dedi ki...

birkaç gün önce hastanedeydim, bir anda kendimi çocukların ve hamilelerin ortasında buluverdim. bu yazı aklıma geldi, bitkisel. "kim, kim?" diye düşünüp kafa patlatırken bir yandan da birbirlerinin adlarını bile bilmeden, doğacak bebeklerinden konuşan kadınları dinledim. hayat ne tuhaf, vapurlar filan..

ZAMANDAN SIZAN... dedi ki...

BENDE COCUK YAPMIS BIRI OLARAK BAZI DURUMLARIN ABARTILI OLDUGUNU DUSUNURUM..MESELA DOGAR DOGMAZ HIC GORMEDIGIN HIC ZAMAN GECIRMEDIGIN ALISAMDIGIN BIRINI NASIL SEVERSIN...BUNA KAFAM BASMIYOR VE YALAN SOYLEDIKLERINI DUSUNUYORUM...BENMI ONLARDAN FARKLIYIM HAYIR BENCE ONLAR YALANCI...NEYSE BENDE BIR VELET VAR IYIKIDE VAR AMA ONU GORUR GORMEZ SEVMEDIM AMA SIMDI HAYATIMDA KI YERI COK OZEL...

wm aracı dedi ki...

Endorphin Slim, şifalı bitkiler ile elde edilmiş mucizevi bir üründür. Endorphin slim sayesinde kısa süre içerisinde zayıflayabilir, fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.